Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Werk van Alfred Ost
Titel: pinksteren
Techniek: Oost-Indische tekening gehoogd met aquarel en gouache
Handgesigneerd met monogram
Afmetingen beeldformaat: 37 x 29 cm
Afmetingen lijst: 56 x 50 cm
Werk zelf is in perfecte staat, van de lijst die is inbegrepen is aan rechts onderaan een klein stukje afgeschilferd
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Erpe, Belgien |
Ort des Objekts | Erpe, Belgien |
Startzeit | 21-2-2018 um 13:03 |
Endzeit | 28-2-2018 um 21:03 |