Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder mooie, in druk gesigneerde prent van Anna Gasteiger
Titel: Teetisch mit Zimmerlinde
Nummer: serie 314 nr. 7
Afmeting: 51 x 37,5 cm
Conditie: de prent verkeert in zeer goede staat, in rechter bovenhoek miniem wit plekje
Dit item wordt uitsluitend per post, zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden