Mark Verdoes - Spritzer, Splitter
Christo - Farboffsetlitho. Plakat: OBRA 1958-1991 in Barcelona
Teun Voeten - Foto, Woolworth – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1990 |
Technik | Litho |
Stil | Afrikanisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 32 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 1/10 |
Mooi lithografische werk van Van Balen. Verkeert in goede staat. Zit nu onder passe partout. Kan worden beoordeeld en/of worden afgehaald in onze galerie in Gorinchem met passe partout of verzonden worden per aangetekende post zonder passe partoutin een stevige kartonnen verpakking.
U kunt u aankopen ook laten opslaan in ons verwarmde depot. En wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Bij het verwijderen van passe partouts kan kleurverschil zichtbaar worden.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2023 um 9:21 |
Endzeit | 30-5-2023 um 21:26 |