Jan Sirks - Ducdalf mit Buhne und Bake 006-JS
Abdol Motavassel - Bleistift, ohne Titel – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde zeefdruk
Beeldformaat: 27 x 37 cm
Papierformaat: 37 x 50 cm
Oplage: 300
Genummerd: Ja
Gesigneerd: Ja
Jaar: 1997
(zie ook: voorjaar, winter en zomer)
Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.
Startzeit | 17-5-2016 um 15:05 |
Endzeit | 24-5-2016 um 20:05 |