Elva Polyakova - Radfahrer an einem Frühlingsmorgen
Peter Klashorst - Mischtechnik auf Papier – 70 x 100 cm – Gambia-Modell – handsigniert!!!
Johan Scherrewitz - Kühe in der Nähe eines Stalls in Landschao
Andy Warhol - Farboffsetlithographie MICK JAGGER von 2010
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde zeefdruk
Beeldformaat: 27 x 37 cm
Papierformaat: 37 x 50 cm
Oplage: 300
Genummerd: Ja
Gesigneerd: Ja
Jaar: 1997
(zie ook: voorjaar, winter en herfst)
Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.
Startzeit | 17-5-2016 um 15:04 |
Endzeit | 24-5-2016 um 20:04 |