Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: "Beast"
Jaartal: 2001
Afmetingen beeld: h. 52,5 cm x b. 38,5 cm (lijst: 74 cm x 59 cm)
Gesigneerd: Ja
Oplage: 102/120
Ingelijst: Ja
Materiaal: zeefdruk op papier in aluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle, Het werk kan ook bezorgd worden via een koerier. De kosten zijn voor de koper
Startzeit | 3-4-2015 um 21:49 |
Endzeit | 10-4-2015 um 21:49 |