Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Pastell/Kreide |
Stil | Realistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 75 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Wie neu | ||
In bezit van ex partner van de overleden Martineau, bewaard in een map van Martineau. | |||
Startzeit | 21-6-2022 um 17:41 |
Endzeit | 30-6-2022 um 22:56 |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |