Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vroeg werk van Antony de Baat, graficus, beeldhouwer, schilder en omgevingskunstenaar.
In zeer goede staat. Zonder lijst. Titel - Raam I
Antony is geboren in Oud-Beijerland, en woont thans in Amsterdam waar hij een galerie heeft.
Startzeit | 29-10-2014 um 11:58 |
Endzeit | 12-11-2014 um 11:58 |