Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenhoutsnede, potlood gesigneerd rechtsonder. Kleurenhanddruk linksonder.
Beeldmaat 17 x 13,5 cm. Onder passepartout. Het papier is enigszins vergeeld.
Arie Zonneveld is geboren in 1905 en overleden in 1941.
Startzeit | 28-4-2015 um 20:36 |
Endzeit | 12-5-2015 um 20:36 |