Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenhoutsnede, potlood gesigneerd recdhtsonder. Kleurenhanddruk linksonder. Monogram in het blok linksonder.
Beeldmaat 22 x 10 cm. Ingelijst. Lijstmaat 36,5 x 23 cm.
Arie Zonneveld leefde van 1905 tot 1941.
Startzeit | 21-4-2015 um 20:59 |
Endzeit | 26-4-2015 um 20:59 |