Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Mooie Art nouveau Majolica aardewerken vaas voorzien van hoogglans stroomglazuur in bronsgroen en roestbruin en grijs. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, maker helaas niet bekend maar mogelijk van Belgische of Franse makelij.
Afmetingen; 31 cm hoog en maximaal 13,5 cm in diameter
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 10-5-2018 um 11:57 |
Endzeit | 24-5-2018 um 11:57 |