Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi groot werk van Arty Grimm.
Gesigneerd: Arty
Titel: Autumn (uit de serie 4 seizoenen)
Techniek: zeefdruk
Jaar: 1988
Oplage: 44/50
Afmetingen:
49 x 69 cm (voorstelling)
66,5 x 85,5 cm (lijst)
De zeefdruk is met passe-partout ingelijst.
Geen glas.
De zeefdruk is in zeer goede staat.
klein kreukje in papier
Opahlen of verzenden
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |
Startzeit | 23-9-2017 um 22:32 |
Endzeit | 7-10-2017 um 22:32 |