Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Benjamin Levy, aquarel
titel The Lovers uit 1974
beeldformaat 27.5 x 38 cm.
formaat in omlijsting 50 x 58 cm.
gesigneerd rechtsonder
ophalen in Utrecht
Ort des Objekts | UTRECHT, Niederlande |
Startzeit | 3-9-2018 um 15:47 |
Endzeit | 10-3-2019 um 11:51 |