Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Van de hand van de zeer getalenteerde Berthois-Rigal een prachtige carborundum ets uit gelimiteerde editie.
Met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 68/53 cm.
Nooit ingelijst geweest, in goede staat.
Voor een indruk van zijn werken en prijzen zie bv;
http://www.fhfineart.com/Artist-Detail.cfm?ArtistsID=581&ppage=48
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Startzeit | 26-2-2015 um 21:22 |
Endzeit | 12-3-2015 um 21:22 |