Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Bert Bruijn.
"landschap met takken".
Gouache, gesigneerd en gedateerd '96.
Motief: 100cm x 63cm.
Lijst: 118cm x 86cm.
Alluminium lijst, ontspiegeld glad en ophangwerk.
Status: Zeer goed.
Verzenden mogelijk.
Biografie van Bert Bruijn
Startzeit | 26-10-2014 um 19:30 |
Endzeit | 9-11-2014 um 19:30 |