Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Afmeting van de kleurenets is H 17,5 x B 12,5 cm.
De kleurenets is ingelijst de maat is H28,5 x B 22,5
De conditie van de kleurenets en lijst zijn goed.
Oplage is niet bekend.
Bonefacius Brobbel (roepnaam Bob) is geboren in Vlaardingen op 30 september 1907 en overleden op 1 oktober 1971 in Amsterdam. Brobbel heeft zowel in de regio Vlaardingen als Hilversum gewerkt.
Brobbel was autodidact die als graficus, illustrator en schilder zij eigen artistieke weg zocht en vond. Ook was Brobbel - om geld te verdienen - niet te beroerd om in opdracht van diverse instellingen tekeningen te maken voor hun folders.
Zij creatieve liefde ging vooral uit naar landschappen en stadsgezichten terwijl hij het non-figuratieve domein niet schuwde.
Aan Brobbel wordt zowel in Scheen als in Scharten aandacht besteed.
Brobbel weet met het gebruik van slechts enkele kleuren (vele tinten geel) perfect de sfeer weer te geven die er heerst na het oogsten. De voorstelling ligt niet op het doek maar komt de kijker als het ware tegemoet! Zijn manier van schilderen en gevoelens vastleggen lijken als twee druppels water op die van Vincent van Goch. Brobbel is een sterk onderschatte kunstenaar maar de tijd zal hem zeker rehabiliteren.
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 28-4-2018 um 19:41 |
Endzeit | 5-5-2018 um 21:41 |