Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 70 x 80 cm. In eenvoudige houten omlijsting. Lijstmaat 71,5 x 81,5 cm.
Startzeit | 29-9-2016 um 16:27 |
Endzeit | 5-10-2016 um 19:27 |