Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 70 x 80 cm. Eenvoudige houten omlijsting.
Bob Immink is geboren te Amsterdam in 1930 en overleden in 1989.
Startzeit | 13-5-2016 um 20:08 |
Endzeit | 19-5-2016 um 20:08 |