Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Willem G.F. Jansen - Aquarell-/Tuschezeichnung, Segelschiff im Winter – gerahmt
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Bob Immink (1930-1989) was geen onbekende in de Zaanstreek. Amsterdammer van geboorte, verhuisde hij in 1967 naar een vrijstaand huis in Ilpendam met een mooi uitzicht over de weidegebieden van het Waterlandse polderland. Dat landschap werd door hem vele malen vastgelegd in olieverfschilderijen met de karakteristieke brede penseellijn. Het werk werd zo populair dat de kunstuitleen belangstellenden vaak moest teleurstellen. Het werk was uitgeleend en kwam vaak niet eens meer terug omdat de leners kopers werden.Immink was niet alleen schilder van het Zaans/Waterlandse landschap. Hij heeft in zijn leven heel veel gereisd en overal maakte hij schetsen en schilderijen van het landschap: Griekse tempels, Amerikaanse berglandschappen, woestijnen, verlaten dorpjes in de Spaanse vlaktes enz..
Zichtmaat: 51 x 69 cm.
Afmeting inclusief passe-partout: 70 x 80 cm.
Signatuur in potlood r.o.: P.Th. Immink
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Startzeit | 11-10-2016 um 11:52 |
Endzeit | 18-10-2016 um 20:52 |