Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bruno Bruni.
Prachtig en zeer natuurgetrouw werk.
Ik heb niet vaak zo’n mooie druk in mijn handen gehad. Het werk van deze Italiaanse kunstenaar is subliem en werkelijk elk detail is tot op de millimeter in beeld gebracht.
Titel: 2 Kameleons.
Materiaal: Originele pigmentdruk op zwaar handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 50 cm.
Afmetingen beeld: 45 x 39 cm.
Signatuur: m.o. Handgesigneerd.
Jaar: 2017.
Conditie: In zeer goede staat.
Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-
Startzeit | 6-3-2018 um 17:12 |
Endzeit | 14-3-2018 um 20:12 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |