Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : CF Lampe (1889-1956)
Titel/Voorstelling : "gevarieerd stilleven"
Datering : 1910-1930
Medium / Techniek : olieverf op doek
Maten : 40 x 50,5 cm. inclusief lijst: 46 bij 56 cm
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
CF heeft vooral in en rond Arnhem geschilderd.
Ontleend aan RKD-archief:
Literatuur:
Startzeit | 8-9-2015 um 20:59 |
Endzeit | 16-9-2015 um 20:04 |