Anton Vrede - ein roter blauer Himmel
Hans Habraken - Emailleschale mit Pflaumen
Lika Tov - Noomi, Ruth und Boas - Fragmente der „Ruth-Rolle“ aus Qumran
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Casper Faassen, litho Leonardo
Professioneel ingelijst gegarandeerd zuurvrij in houten lijst van Barth, 73 X 63 x 3 cm
De litho is gesigneerd r.o.; nr 74/500
De prijs was oorspronkelijk €450.
Kleur in werkelijkheid iets "zachter", wat minder oranje.
Ophalen of bezorgen in overleg. (Kosten bezorgen zijn voor rekening van koper)
Startzeit | 28-4-2013 um 20:26 |
Endzeit | 5-5-2013 um 20:26 |