Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk / Collage ''Desnudo'' uit 2003 van Casper Faassen (Leidschendam, 1975)
Papier formaat 53 x 73 cm Handgeschept papier
De zeefdrukken zijn op door de kunstenaar voorbewerkte collages gedrukt, dit maakt de afzonderlijke zeefdrukken / collages uniek.
Oplage 100 / 100
Handgesigneerd en genummerd
In perfekte staat
Nooit ingelijst geweest
Startzeit | 8-6-2015 um 11:45 |
Endzeit | 15-6-2015 um 12:05 |