Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Prachtig werk van casper faassen. Gemengde technieken zijn bij dit werk gebruikt. Zeer goede staat. Schilderij is ingelijst en handgesigneerd in de rechter onder hoek.
Startzeit | 1-8-2014 um 8:47 |
Endzeit | 8-8-2014 um 8:47 |