Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Christer Sjögren voor Lindshammar - zeer grote ijsblok blank glazen asbak
Mooi groot stevig stuk glas. In goede gebruikte conditie, heeft op de zijkanten aan de onderzijde twee glaschipjes en een flinter en op de bodem heeft wat gebruikskrasjes. Volledig gesigneerd en gemerkt; Christer Sjögren Lindshammar Svenska, echter deze is door gebruik nog maar deels leesbaar.
Afmetingen; 22,5 x 11 cm groot en 4 cm hoog
Gewicht; 1925 gram
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 11-11-2017 um 19:24 |
Endzeit | 25-11-2017 um 19:24 |