Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
CORNELIS VAN OEL
NAAKT ZONNENBADEN IN DE DUINEN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 24 X 30 CM
gesigneerd rechts onder OEL
IN EEN OUDE LIJST IN DE MAAT 35 X 40
GOEDE STAAT NA WAT VERFHERSTELLING, WEL WAT CRAQUELÉ DES TIJDS
Kleine meesters hebben grote toekomst
Startzeit | 22-4-2015 um 19:33 |
Endzeit | 3-5-2015 um 19:38 |