Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Jahr | 2005 |
Technik | Gemischte Technik |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 30 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
De getalenteerde Dario Bosa wordt in 1958 geboren in Santha
Catharina in Brazilië. Al tijdens zijn jeugd is de kunstenaar gefascineerd door
vorm en expressie. De jonge Dario besluit op zijn 15e zijn leven te wijden aan
schilderen en beeldhouwen.
Dario Bosa is een ware dichter op doek, die
altijd op zoek is naar de harmonie van vorm, kleur, materie en techniek. De
kwaliteit van de compositie en balans in zijn werk valt direct op, maar het is
de onuitputtelijke zoektocht naar schoonheid die zijn werk zo indrukwekkend
maakt. Daarbij weet de kunstenaar de zwoele warmte en het ritme van het
Braziliaanse straatleven bijna tastbaar te vereeuwigen in zijn doeken.
Zustand | Sehr gut | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 9-4-2019 um 21:44 |
Endzeit | 18-4-2019 um 21:36 |