Wouter Stips - Farbsiebdruck DADDY CAT DOG --- HANDSIGNIERT
Anton Heyboer - Mit seinem Boot Y.M.348 im Hafen von Ymuiden.
Willem F. Wagner - Drei handsignierte Siebdrucke: Geometrische Kompositionen I, II, III
Toon Pluymers - Die Stuhlsache - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Dick Stolwijk, ets
gesigneerd midden onder
bladformaat 50.4 x 33.6 cm.
de ets is in goede conditie en niet ingelijst.
kosten verzending in NL € 10.00
Startzeit | 12-7-2016 um 15:54 |
Endzeit | 19-7-2016 um 15:54 |