Willem van Leusden - Wäsche im Garten - Ets
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ovale ets van Dick Stolwijk getiteld "Hemel", genummerd 1/50 en gesigneerd in potlood. Afm. blad 32x48 cm. In hele goede staat, er is lichte verkleuring binnen het voormalig passepartout, zie de foto's.
Dit blad is afkomstig uit de collectie van ABN AMRO
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 19-6-2017 um 23:27 |
Endzeit | 2-7-2017 um 11:27 |