Michael Winkel - Acryl auf Platte – sichtbare Nachkonstruktion mit Hermaphrodite1984
Jan Schoonhoven - 2 Ausstellungskataloge + Buch Fontana
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel : Doggersbank
Jaartal : 1978
Afmetingen beeld : 21.6 x 38.7 cm
Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en eigen druk
Oplage : 137/150
Materiaal : ets met aquatint op dik etspapier in passepartout met achtervel
Conditie : uitstekend
De prent wordt volledig gegarandeerd.
Verzending is mogelijk. Verzendkosten 8.50 euro.
Startzeit | 19-5-2015 um 13:35 |
Endzeit | 31-5-2015 um 13:40 |