Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Dick Stolwijk (1931- )
Titel/Voorstelling : "Orientaalse Nachtmarkt "
Datering : 1963
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 18 x 11 cm (beeldmaat) en 25 x 19 cm (bladmaat)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood
Conditie : goed
Dick Stolwijk (1931)
Biografie: Dick Stolwijk, (geboren 28-2-1931, Palembang Sumatra). Graficus, tekenaar en schilder. Technieken: aquatint, etstechnieken, lithografie en pentekenen. Onderwerpen: beweging, de dans, dieren, folkloristische thema`s, mythologie, de natuur en stillevens. Stijl: figuratief en lyrisch abstract. Categorie: boekillustraties, grafiek en illustraties in tijdschriften. Verblijf: Caribische eilanden, Deventer, Haarlem, Zuid-Amerika, Palembang tot 1944 en Amsterdam 1962-1986. Opleiding: Rijksacademie van Beeldende Kunsten Amsterdam en Tropische Landbouwschool te Deventer. Leerling van Henry Boot.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 9-9-2017 um 13:59 |
Endzeit | 23-9-2017 um 21:59 |