Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Paul van der Eerden - Offset-Litho, da möchte ich nachdenken
Massimo Vitali - Die Insel Porquerolles
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel : Staand vogeltje
Afmetingen beeld : 17 x 19.5 cm
Gesigneerd : handmatig gesigneerd en betiteld met potlood. Eigen druk en "voor Inez"
Materiaal : ets op papier. Opgenomen in passepartout met achtervel
Conditie : uitstekend
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd
Verzending : de ets kan verzonden worden. Kosten 8.50 euro.
Startzeit | 11-11-2014 um 15:09 |
Endzeit | 23-11-2014 um 15:09 |