Mel Westenburg - Öl auf Leinwand, Schiffe – gerahmt
Giancarlo Pozzi - 5 RADIERUNGEN " TORNO A SPIARE LE MAREE " 1976
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1981 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64 x 49 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie zeefdruk van Dirk Huizer.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Gut | ||||||
Heeft onderin een lichte golving | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 10-9-2021 um 19:14 |
Endzeit | 20-11-2021 um 10:37 |