Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 1974 |
Technik | Silberdruck (klassisches Foto) |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 30 x 22 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Dit kavel bestaat uit de volgende onderdelen:
- Map ''Givenchy Nouvelle Boutique''
- 7 silverprint foto's van mode ensembles, met aan de achterzijde geplakt een beschrijving van het ensemble in het Frans en Nederlands
- 4 programmaboekjes met daarin beschreven de getoonde ensembles op volgorde.
- Twee pagina's met een globale beschrijving van de collectie
- Drie pagina's met een biografie over Hubert de Givenchy en een geschiedenis van het modehuis
Zie voor een conditiebeschrijving het tabblad conditie hieronder.
Administratieve code:
QQHVK
Zustand | Gut | ||
De map is licht beschadigd, met vouwen en kreukels in de randen en hoeken. Aan de buitenzijde is hij wat smoezelig en aan de voorzijde zit een aantekening in pen. Aan de binnenzijde is sprake van foxing. De foto's zijn gegolfd. De randen van de collectieboekjes zijn licht vergeeld. De bijgevoegde pagina's met informatie over het label Givenchy en Hubert de Givenchy zijn eveneens licht vergeeld en hebben zeer licht gekreukelde randjes en hoeken. | |||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 26-2-2019 um 16:38 |
Endzeit | 10-3-2019 um 19:50 |