Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29.1 x 39.2 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||
Zustand | Angemessen | ||||||||
er loopt een verticale vouw door het beeld, zie foto's | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Startzeit | 18-12-2021 um 10:42 |
Endzeit | 30-12-2021 um 19:36 |
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |