Marie-Madeleine Deckers - z. Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 37 x 30 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 50 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Nr 299 van 300 exemplaren. |
Een ingelijst werk uit ca 1990 van de Franse kunstenaar Émile Bellet (1941).
-Gesigneerd en genummerd met potlood en ingelijst in een witte lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 50 x 40, cm. Beeld / litho, 37 x 30 cm.
-Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
-Conditie: De litho is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en heeft een klein ‘kiertje’ in de linkerbenedenhoek.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Emile Bellet, geboren in 1941 in de Provence, het gebied in het zuidoosten van Frankrijk tussen de Middellandse Zee, het Rhônedal en Italië; schilder en lithograaf.
-Opleiding: Autodidact.
De werken van Emile Bellet staan bekend om de mysterieuze vrouw in zijn voorstellingen. Ze vertegenwoordigt alle vrouwen en heeft daarom geen gezichtsuitdrukking. Ze is tijdloos en universeel. Zijn voorstellingen zijn etherisch en voorbijgaand, waardoor een sfeer van mysterie ontstaat……
-Het werk kan afgehaald worden in
Amsterdam. Ophalen heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | Gut | ||
De litho is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en heeft een klein ‘kiertje’ in de linkerbenedenhoek. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur. | |||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2020 um 10:47 |
Endzeit | 3-3-2020 um 20:45 |