Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Aquarel op papier - 19/20e eeuw - Gesigneerd rechtsonder- in kader achter glas
Techniek: Aquarel
Jaar:19e / 20e eeuw
Editie: Origineel
Over het algemeen in goede staat
Afmetingen kader: 59 x 47 cm
Afmetingen papier: 38 x 29 cm
De schilder Emile Patoux behoort tot de Belgische neo-impressionisten. Hij schilderde vooral landschappen en figuren in een fel, persoonlijk koloriet.
Het werk wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd.
Kan gratis worden afgehaald in Antwerpen .
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Antwerpen, Belgien |
Ort des Objekts | Antwerpen, Belgien |
Startzeit | 9-4-2018 um 17:45 |
Endzeit | 16-4-2018 um 18:55 |