Silvio Formichetti - Klavier / R
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: “ Zebra “
Afmetingen beeld: h. 22 cm x b.18 cm (lijst: 38 cm x 48 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 31/150
Ingelijst: Ja
Materiaal: Zeefdruk op papier in houten lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle
Startzeit | 26-2-2015 um 19:51 |
Endzeit | 5-3-2015 um 19:51 |