Jean Marie Bytebier - Ohne Titel
Floris Meydam - Regina Gold Vase: Raum
Willem Kroon - Landschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: "inzicht"
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h. 54 cm x b. 40 cm (blad: 70 cm x 50 cm)
Gesigneerd: ja, linksonder
Oplage: 100/120
Ingelijst: nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat
Startzeit | 25-2-2015 um 14:26 |
Endzeit | 4-3-2015 um 14:26 |