Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Erich Smodics.
Van deze in Oostenrijk geboren kunstenaar is dit een prachtig mooi en warm werk.
Titel: Entwurf Kreuz Kathy.
Materiaal: Giclee op zwaar handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 47 cm.
Afmetingen beeld: 48 x 37,5 cm.
Jaar: 2016.
Oplage: 14 / 30.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood..
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending: Aangetekend met Track en Trace (Post.nl binnen NL) € 12,50. Naar België: €20,-
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 22-1-2018 um 16:13 |
Endzeit | 26-1-2018 um 21:13 |