Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige en kleurrijke giclee van deze Oostenrijkse kunstenaar.
Titel: Selbst ohne Dirndl.
Materiaal: Giclee op zwaar handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 50 cm.
Afmetingen beeld: 48 x 40 cm.
Jaar: 2016.
Oplage: 30 + X e.a. Dit is IV / X e.a.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood..
Conditie: Als nieuw.
Verzending: Aangetekend met Track en Trace (Post.nl binnen NL) € 12,50. Naar België: €20,-
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 11-11-2017 um 12:20 |
Endzeit | 17-11-2017 um 20:20 |