Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Erna van Mondfrans
Techniek: litho (eigen druk)
Titel: Blankenberge
Jaar: 1987
Nummer: 13/30
Afmetingen:
- werk: 60 x 50 cm.
- lijst: 60 x 50 cm
Ingelijst: ja (zonder glas)
Gesigneerd: Handgesigneerd op voorzijde
Conditie: in goede staat, op de bovenzijde zitten een paar lichte vlekken/vingerafdrukken
Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.
Betaling via Paypal is mogelijk.
Eenzelfde werk wordt ook aangeboden op de Artotheek Heerhugowaard voor €193,- zie, http://95.97.131.171/kids/webhhw/catalogus.asp?Cat=1&knnr=078&Compact=0&Beschikbaar=0
De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.
Startzeit | 7-9-2013 um 10:56 |
Endzeit | 15-9-2013 um 10:56 |