Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Een zeer fraaie en dekselschaal in art nouveau stijl van de Faïenceries de Thulin, versierd met druipglazuur en gestileerde guirlandes in reliëf.
Onderaan is de bonbonnière gemerkt met het nummer "1914" en "Belgium", al is dit moeilijk leesbaar. Dit type bonbonnière is wel ook opgenomen in het naslagwerk "Waals aardewerk voor de huiskamer - de productie van de S.A. des Faïenceries de Thulin - 1923-1973”, en kan dus met zekerheid toegeschreven worden aan deze Belgische producent. Ook het glazuur is erg typisch voor Thulin.
Gelet op de vormgeving die nog sterk aanleunt bij de art nouveau beweging, is dit vermoedelijk een relatief vroeg product van Thulin. Ook de vage signatuur onderaan wijst op deze vroege datering.
De bonbonnière bevindt zich in nagenoeg perfecte staat zonder opmerkingen.
De hoogte van de pot inclusief deksel bedraagt 17 cm, de diameter 14 cm.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Luyksgestel, Niederlande |
Ort des Objekts | Luyksgestel, Niederlande |
Startzeit | 18-9-2017 um 11:18 |
Endzeit | 22-9-2017 um 20:18 |