Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Een zeer fraaie en dekselschaal in art nouveau stijl van de Faïenceries de Thulin, versierd met druipglazuur en gestileerde guirlandes in reliëf.
Onderaan is de bonbonnière gemerkt met het nummer "1914" en "Belgium", al is dit moeilijk leesbaar. Dit type bonbonnière is wel ook opgenomen in het naslagwerk "Waals aardewerk voor de huiskamer - de productie van de S.A. des Faïenceries de Thulin - 1923-1973”, en kan dus met zekerheid toegeschreven worden aan deze Belgische producent. Ook het glazuur is erg typisch voor Thulin.
Gelet op de vormgeving die nog sterk aanleunt bij de art nouveau beweging, is dit vermoedelijk een relatief vroeg product van Thulin. Ook de vage signatuur onderaan wijst op deze vroege datering.
De bonbonnière bevindt zich in nagenoeg perfecte staat zonder opmerkingen.
De hoogte van de pot inclusief deksel bedraagt 17 cm, de diameter 14 cm.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Luyksgestel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Luyksgestel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-9-2017 à 11:18 |
Heure de fin | 22-9-2017 à 20:18 |