Abdol Motavassel - Bleistift, ohne Titel – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
FEDOR VAN KREGTEN
MELKENDE BOER
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 40 X 50 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER
GEKADERD IN OUD HOUTEN LIJSTJE IN DE MAAT 48 X 58 CM
SCHILDERIJ IS IN GOEDE STAAT
LIJST LICHTE SCHADE
VERZENDEN AANGETEKEND
Startzeit | 30-11-2016 um 20:13 |
Endzeit | 11-12-2016 um 20:18 |