Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige houtsnede door Frans de Jong.
Gemaakt in de traditie van H.N.Werkman.
Voorstelling van een berglandschap aan een meer.
Losbladig, beeldmaat 36x27, bladmaat 50x33
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Frans de Jong' en '86'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 24-4-2014 um 21:00 |
Endzeit | 1-5-2014 um 21:00 |