Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho uit 1972. Potlood gesigneerd, gedateerd, "eigen druk" en genummerd 36/150 rechtsonder.
Beeldmaat 40 x 38 cm. Bladmaat 65 x 49 cm. Losbladig.Gedrukt op stevig papier.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 7-6-2017 um 21:16 |
Endzeit | 22-6-2017 um 19:16 |