Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Frans de Jong heeft gewerkt onder Nicolaas Werkman en heeft hier veel van opgestoken. De hier aangeboden litho is met meerdere technieken zeer kunstig vervaardigd. Het is nummer 4 van de 10 exemplaren. Mooie grote maat 67x48 ( passepartout maat,) lijst fraai gebruind alu, 81x58 cm. Gesigneerd en genummerd. Jaartal 1992. Alleen afhalen i.v.m. de lijst, anders wordt werk opgestuurd in koker. Topkwaliteit.
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |
Startzeit | 19-5-2018 um 15:38 |
Endzeit | 2-6-2018 um 15:38 |