Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
B9568
Kunstenaar: Frans Slager
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: boerderij
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 25 x 40 cm
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 28-3-2018 um 16:47 |
Endzeit | 7-4-2018 um 22:02 |