Faiencerie Lunéville-Saint-Clément - mittleres Bild - liegender Hund
Jef Diederen - Serie von 6 Lithographien gerahmt
Barend Sibie - Zaanse Schans Holland
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Conditie: goed.
Papiersoort: BFK Rives.
Editie: H.C. Nummer kan afwijken van de foto.
Afmetingen: Vel: 56 x 45 cm. Afbeelding: 38 x 30 cm.
Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.
Ort des Objekts | Nuenen, Niederlande |
Startzeit | 20-11-2017 um 22:05 |
Endzeit | 24-11-2017 um 22:05 |